2017    2018    2019    2020   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 169 V
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 141 V
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 819 V
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP 1282 V
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, VY OB ST ČPŠ 365 V
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 170 V
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 934 OPV
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ 347 V
2019-05-18-018.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL ET ČP 51
2019-05-18-118.05.2019
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB KT 426
2019-05-18-118.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO MČR
2019-05-18-118.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO MČR
2019-05-18-118.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB SP MČR 964 V
2019-05-19-119.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR
2019-05-19-119.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST MČR 128 V
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP 379 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP 346 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-05-25-125.05.2019
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL 118 2019-05-20 23:59:5920.05.P
2019-05-25-125.05.2019
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KL 921 2019-05-21 19:00:0021.05.P
2019-05-25-125.05.2019
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 133 2019-05-20 23:59:5920.05.P
2019-05-25-125.05.2019
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT OM 263 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-05-25-125.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM 296 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-05-25-125.05.2019
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB KT 268 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-05-26-126.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 295 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-05-26-126.05.2019
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 479 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-06-01-101.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KL ŽB 290 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-06-01-101.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, JM, M OB KL ŽB 249 2019-05-26 23:59:0026.05.P
2019-06-01-101.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KL ČP 1765 2019-05-23 23:59:5923.05.P
2019-06-01-101.06.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR MTBO KT MČR 254 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-06-02-102.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KT ŽB 293 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-06-02-102.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, M OB KT ŽB 217 2019-05-26 22:59:0026.05.P
2019-06-02-102.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KT ČP 1818 2019-05-23 23:59:5923.05.P
2019-06-02-102.06.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR MTBO KL ČP 247 2019-05-19 23:59:5919.05.P
2019-06-05-105.06.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB ST OM 0 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB SP 147 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB ST OM 1 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KL OM 7 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
PBM, OSN PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY OB KL OM 79 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL ST MČR 6 2019-06-04 23:59:5904.06.P
2019-06-08-108.06.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 8 2019-06-04 23:59:5904.06.P
2019-06-08-108.06.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL OM 58 2019-05-27 00:00:0027.05.P
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT 30 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB SP 23 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT 51 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ST OM 0 2019-06-02 23:59:5902.06.P
2019-06-09-109.06.2019
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT 157 2019-06-03 23:59:5903.06.P
2019-06-09-109.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 20 2019-06-02 23:59:5902.06.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V