ČSOS informuje

Štafetové tituly pro OK 99 Hradec Králové

5.10.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Ve Vacenovicích proběhlo Mistrovství ČR štafet. Tituly v ženách i v mužích získaly štafety OK 99 Hradec Králové.

Letí k vám O-kniha 2024

3.10.2024 Matěj Burda

Letošní sezóna se pomalu chýlí ke svému konci. Jaká byla? Co zajímavého se v ní událo? Kde všude se závodilo u nás i ve světě? A komu se dařilo? Nejen to zachycuje na více než 200 stranách O-kniha 2024!

Ukliďme si les: Říjnová orienťácká soutěž

2.10.2024 ČSOS

Příroda a lesy jsou naší tělocvičnou a ta by měla být v perfektním stavu. Už tě nebaví běhat mezi odpadky? Nebo zanesla povodeň do blízkého lesa nepořádek? Vyběhni s námi a pojď to zlepšit.

Česko páté ve Světovém poháru

2.10.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Skončil letošní Světový pohár v orientačním běhu. Česko v soutěži národů skončilo na výborném pátém místě, Tomáš Křivda v mužích zopakoval loňské osmé místo, Tereza Rauturier obsadila 11. místo.

Ve Vacenovicích se bude bojovat o medaile ve štafetách a klubech

V rovinatých terénech u jihomoravských Vacenovic proběhne o víkendu Mistrovství ČR štafet a klubů.

Česká liga klubů před závěrem

1.10.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Česká liga klubů má za sebou pět kol. V čele jsou obhájcí vítězství z OK 99 Hradec Králové.

Výběrové řízení na pořadatele Celostátního finále přeboru škol a Republikového festivalu žactva 2025 - 2. kolo

30.9.2024 Dominika Plochová

Rada pro rozvoj orientačních sportů vypisuje 2. kolo výběrového řízení na tyto dvě akce:

České juniorské štafety úspěšné na JEC v Rakousku

29.9.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Štafetami skončil Juniorský evropský pohár, který se konal ve Vídni.

Víkend v oblastech

Poslední sobotu a v neděli v září proběhlo celkem 15 závodů v oblastech.

České štafety páté ve Finsku

Štafetami Světového poháru ve finském Kuopiu skončila letošní mezinárodní sezóna. Vyhrály štafety Švédska, české týmy obsadily shodně pátí místo.